2 Ağustos 2012 Perşembe

yenilenebilir enerji kaynağı

bir kez daha sevinmek..bir insanın dahi olsa olumsuz bakışını değiştirebilmek..bir kez daha hayatta edindiğin tecrübelerin bir başkası için artı olabilmesi...güzel birşey olsa gerek sevdiğin diğer insanların mutluluğunda az da olsa payın olduğunu hissetmek..
sevdiğin insanlar dedim de..kasdettiğim tüm insanları sevmek, insanlığın özünü farkına varıp aslında hepimiz aynıyız sadece ara sıra hatalar yaparız demek..ve kin tutmak yerine o da onun hatası deyip en fazla kızdıktan sonra affedip geçmek...hani bir de hayatında apayrı yeri olanlar vardır tabi..
ve biliyormusun hayat aslında egolar, bencillikler, hiyerarşi..ve daha aklıma gelmeyen duygulara yer vermeyecek kadar kısa ve bir o kadar da güzel..
hayatın çok sıkıcı ve hep aynı olduğunu düşünürüz ya arada, üffleyip püfleyip birşeyleden yakınır dururuz..aynılaştıkça farklılaştırmak elimizde değil midir ki? gün gelir hayat gülünce güzel der şükrederiz sahip olduklarımıza; gün gelir gülümsemek için elimizdeki nedenleri sayarız, mutluluğun içimizde olduğunu bile bile evrenden beklesek de. tükense de yenilenir bir döngü içinde kaynağın ta kendisi sensin aslında, yenilenebilir enerji kaynağı....

03082012

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder